15. 04. 2021  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  


Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Něco o nás

Rádio Folk prosí o pomocRedakce Rádia Folk se na nás obrátila s žádostí o pomoc. Jelikož jsme se na vysílání Rádia Folk aktivně podíleli a naše písnička Funebráckej song skončila třetí v celoroční hitparádě rozhodli jsme se zveřejnit jejich prosbu a také přispět na provoz tohoto príma rádia. Jelikož jsme v hitparádě od vás dostali 89 platných hlasů a skončili jsme třetí, na účet Rádia Folk byla zaslána částka 267 korun. Děkujeme za vaše hlasy :o)


Rádio Folk v té podobě, ve které ho nyní můžete slyšet, začalo vysílat 1. května 2005. Vůbec jsme tenkrát netušili, do čeho vlastně jdeme a co to obnáší zajišťovat nonstop vysílání a 10 pořadů každý týden. Ale baví nás to a věříme, že naše vysílání baví i posluchače. Máme mnoho plánů, co ještě bychom chtěli nabídnout, ale...

V poslední době - a to čím dál častěji - dochází v našem vysílání ke krátkým i delším výpadkům. To je zapříčiněno kombinací dosluhujícího počítače (vysíláme na PC, které jsem měl od roku 2003 na svém pracovním stole...) a ne zrovna ideálního odbavovacího programu. Chceme tuto situaci zlepšit, ale naše finance na to nestačí - Rádio Folk je naprosto neziskové. Požádali jsme proto o grant, ale žádost byla zamítnuta.

Proto vás, kteří Rádio Folk posloucháte a chcete poslouchat i nadále, prosíme o finanční pomoc. Pokud by každý posluchač Rádia Folk věnoval 100,- Kč - bylo by po problému. Nikoho samozřejmě nemůžeme nutit a budeme se snažit co nejlépe hrát i v případě, že se potřebné peníze nevyberou.

Za větší částku můžeme nabídnout reklamu ve vysílání Rádia Folk i na www prezentaci rádia. V případě zájmu kontaktujte Pavla Radu na telefonu +420 608 216 149 nebo e-mailu pavel (at) folk.cz.

Aktuální stav konta budeme zveřejňujeme na adrese http://radiofolk.cz. Až se vybere smyslupná částka, zveřejníme zde ke stažení i kopii faktury, aby každý měl přehled, na co byly darované peníze použity.

Své dary můžete posílat na konto v eBance číslo 18909001/2400. Variabilní symbol 723463655

Za všechny, kteří Rádio Folk připravují děkuje Pavel Rada

13. 11. 2007 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 2505 | Zavřít článek...

Novinky
Turné 2020phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka