19. 10. 2019  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  


Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
creamona @ seznam.cz
Vystoupení

Bylo - nebylo 2007Rok se sešel s rokem a opět můžeme bilancovat. Tentokrát rok 2007. Přinášíme vám seznam míst a datumů, kde jste nás mohli v loňském roce vidět a slyšet.


9.1. a 24.2. Na malém prostoru v pivnici „Sokol„ poblíž Anděla v Praze jsme oslavili narozeniny našeho kamaráda Petra Šandery – mimo to, že Petr je bezva kluk, tak nám jeho humor intelektuála se smyslem pro realitu vždy osvěží při plzeňské dvanáctce mysl. No a pak jsme se tady na popud človíčka Justiana sešli ještě jednou na sletu Sokolíků, kteří zde oslavovali závěr sportovního turnaje.

18.1. a 15.2. I přes několik dlouhých let v naší domovské hospodě „U Špačka„ Praha 7, Holešovice bylo toto poslední hraní na této scéně. To víte všechno jednou končí.

10.2. Pravá poslední trampská hospoda „U Taterů„ je opravdu nádherné místo, kde je cítit u muziky to pravé človečenství. Děkujeme kamarádovi Medvědovi, že nám zde domluvil moc příjemný večer.

21.2. Jednou za čas si udělat koncert v „P-klubu„ v Praze 2, je pro nás úchvatná záležitost a pokud jsou na našem koncertu prima hosté ( Pavla Mariánová, jazzmeni s Janem Křtitelem Novákem, Martina Trchová a Markéta Skalníková ) a moderátorátorství se ujme náš kamarád Standa Bartoň to se to pak lidičkám poslouchá.

27.2., 17.4. a 22.5. Je mnoho míst kde se nám bezvadně hraje, ale v „Kafárně na kus řeči„ v Praze 3, Bezručovi Sady, je to nějak úplně začarované a je tam zkrátka pohoda.

1.3., 23.3., 6.4. a 27.4. Vždy je příjemné objevit nějaké nové místo a tím byl i restaurant „Na Růžku„ v Praze 8, Staré Ďáblice. Škoda jen, že to ze strany majitele byl pouze jakýsi záchvěv.

5.3. Ne že by to pro nás byl standart, ale občas se přesvědčit, že se v muzice nedá soutěžit také není na škodu. Proč? Protože PORTA ve „KD Mlejn„ v Praze Stodůlky je dobrá věc, ale ne pro nás. My opravdu nederem se na vrcholky.

No a tady bych se chtěl na maličkou chvilku pozastavit a poděkovat kamarádovi a už už skoro členovi kapely Josefu Karhanovi (Josefínovi) a jeho džembe Františkovi za to, že se nás tak trochu muzikálně dotknul a za celou kapelu mu přeji hlavně kurňa pevné zdraví a doufám, že si s námi ještě někdy zahraje.

14.4. Po roce jsem opět navštívili bláznivé létající lidičky pod kopcem Raná u Loun a v místním sále „Ponorka„ jsme otevírali nebe.

16.5., 8.6., 21.8, 25.9. a 20.12. Už jste někdy byli v „Pohádce„? Ne? Tak se zajděte podívat do Vysočan v Praze 9. Paní šéfová Věrka je bezva ženská a protože má ráda muziku a protože tam všichni mají rádi muziku a zvlášť tu naší, moc rádi zde hrajeme.

31.5. Když se řekne „Vandr„ všichni ví o co jde. Hospůdka Na vandru je kultovní scéna našeho člena Botky (Tomáš), tak kde jinde by se mělo hrát na jeho narozeniny?

9.6. V obci „Struhařov„ se konaly oslavy 610 let výročí založení obce. A my jsme měli tu čest s místními a naší muzikou to výročí oslavit.

15.6. a 1.9. Je to strašná dálka, ale stojí to za to. Country salon „Nový Texas„v Horní Kalné je tím místem, kde duše muzikanta, trempa, koňáka a jiné podobné havěti je tůze spokojená. Zvlášť kdy si můžete zahrát a zazpívat s ryze dámskou kapelou Pizizubky.

16.6. I přehlídkového festivalu jsme se zúčastnili a to ve „Valdštějnské Lodžii„ u Jičína. Byl to malý country festiválek, spousta kapel a hlavně příjemných a moc príma lidiček. Na ten čtyřicetihlavej sbor se nedá zapomenout :o)

18.6. A zase koncert na naší první scéně v divadle „Karla Hackera – Jiskra„ v Praze 8, Kobylisy.

23. až 24.6. To že, když je Vtipotoč na hradu „Točník„ je strašně moc legrace to ví každý. Ale že se tam bude natáčet volné pokračování filmu Statečné srdce s hlavním hrdinou Chmelem Džibsnem to netušil nikdo.

30.6. až 6.7. Naše chlouba, naše radost a moc krásný čas je „NARNIE TURNÉ„ po jižní Moravě.

24.8. Míra Fencl nás opět pozval tentokrát na svůj ranč v „ Lysé nad Labem „ a tak jsme tam za pomocí bezva lidiček a našeho fan clubu promuzicírovali až do rána.

25.8. To zas byla štace. Ruce bolely a hlasivky moc nefungovaly. V Liticích pod hradem v otevřené hospodské aréně penzionu „V Zátiší„ a při domácí stravě Jany a Vlastíka to prostě nemělo chybu.

21. až 23.9. No a řekl bych, že tak jako byl náš fan club po celý rok k nám nakloněn, tak jsme se my jim odměnili na rozloučení s létem v Kostomlatech nad Labem v zahradním areálu „Na návsi„ a to při dobré pečínce, naší muzice a rozlučkovým ohýnkem.

Skupina CREAMONA bude letos slavit své pětileté výročí. Jak bude tento rok probíhat to opravdu nevíme. Věřte že uděláme vše, aby byl krásný stejně jako rok 2007 a to hlavně díky Vám.
Bylo nám ctí pro vás hrát.
Saša, Míra, Čenda, Tomáš, Pepíno, Dědek

09. 01. 2008 | Bota | Komentáře: 30 | přečteno: 2260 | Zavřít článek...

Novinky
Turné 2018
" Ještě jsme nezahynuli " 26-28.07.2018 Jižní Morava
phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka