19. 10. 2019  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  


Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
creamona @ seznam.cz
Vystoupení

Bude - nebude 2008Pozor, hlásání! Hlásáme tímto, že kapela Creamona je opět kompletní, takže se můžete konečně těšit na pořádný hraní. Co máme teď v plánu se dozvíte v tomto článku :o)


Takže, v první řadě bychom chtěli zopakovat koníčkovské Turné okolo Pálavy. Termíny zatím nejsou pevně dány, ale vypadá to na týden od 26.7. do 3.8.2008. Již nyní víme, že ve Strachotíně ve Freestaru a v Unicampu nás rádi uvidí, zbytek musíme sehnat a domluvit. Koníčci už jsou netrpěliví, stejně asi půlka Moravy. Vše se dozvíte na našich webovkách.

Dále jsme se rozhodli, že budeme mít pravidelná čtvrteční hraní. Cca vždy první čtvrtek v měsíci si nás můžete poslechnout v Klubu koňské historie, který je součástí Restaurace u vodárny. Sem se dostanete tramvají z Náměstí Míru nebo I.P.Pavlova na stanici Vinohradská Vodárna, restaurace u Vodárny je asi o 80 metrů dál, než zastávka. Nejbližší metro je Jiřího z Poděbrad. Toto hraní se bude pravidelně střídat jednou měsíčně. Zhruba každý třetí čtvrtek v měsíci budeme hrát v naší domácí scéně - v Baru Pohádka na Balabence. Tam už snad všichni trefíte, ale pro sichr: Tramvají na zastávku Balabenka, ztama doleva nahoru (jakoby po kolejích tramvaje č.3) a u benziny doleva. Nejbližší metro je Palmovka nebo Českomoravská. Více info naleznete v menu Program.

Tak to je zatím vše, a hned 1.července hrajeme komplet v Pohádce! Tak koukejte všichni dorazit.

24. 06. 2008 | Bota | Komentáře: 28 | přečteno: 1757 | Zavřít článek...

Novinky
Turné 2018
" Ještě jsme nezahynuli " 26-28.07.2018 Jižní Morava
phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka