26. 11. 2020  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  


Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
creamona @ seznam.cz
Historie

P.F.2013 aneb Silvestr 2012 U HofmanůSilvestr U Hofmanů
Kapela CREAMONA Vám všem, kdo s námi vcházíte do roku 2013, který je zároveň rokem desátým v životě kapely, přeje ať se Vám podaří najít ostrov splněných přání a hlavně ať se Vám ta přání splní. S úctou si Vás zároveň dovolujeme pozvat na opravdu poslední hraní v roce 2012 do malebné hospůdky U Hofmanů, kde se koná 31.12.2012 od 20.00 hod SILVESTR.

U HofmanůPF 2012

Je konec roku a čas adventní. Naše srdce a duše pomalu proplouvají do dalších let našich životů a skoro všichni si říkají co ještě musejí udělat, co už v tomto roce nestihnou a ve skrytu duše se ptají. Jaký asi bude ten nový čas? Ani já ani nikdo s kapely na tuto otázku asi neumíme odpovědět. A tak si pouze ta naše slavná trojka Saša, Míra a Čenda přejeme, abychom do toho desátého roku života kapely CREAMONA vešli s úsměvem a pořád stejně jako v letech minulých potkávali hodné, zajímavé a usměvavé lidi. Abychom tu naši muziku dělali pořád s láskou a pokud možno s co nejmenší komercí. A doufáme, že nás budete mít stejně rádi jako dříve a že nám občas zatleskáte a občas nás omluvíte, když něco zkazíme. No a na oplátku zase kapela Creamona přeje všem našim přátelům, ale i ostatním lidičkám především zdraví, přízeň vašich blízských a přátel. No zkrátka přejeme Vám vše co se přát v dobrém může a hlavně ať se Vám to všechno splní. Děkujeme, že jste a že jsme měli tu čest Vás na našich muzikantských cestách potkat. S úctou za celou kapelu. Saša Ritchie.

Jistě jste nedávno postřehli, že už jsme do konce roku uložili nástroje do futrálů. Musím, ale konstatovat, že jsme byli požádání od Hofmanů na realizaci Silvestra 2012. Kdo nás zná, tak ví, že zrovna tento termín se muzice nevěnujeme. No a protože spolupráce s touto hospodou je moooc dobrá a přáli si to i nekteří naši fanoušci, tak je to tady. Dovolujeme si Vás tedy oficiálně pozvat na silvestrování do restaurace U Hofmanů Praha 8. Nad Šutkou 16. Vstup volný a jen na vlastní nebezpečí. No a platíte jen to co vypijete a sníte. Ovšem pokud se nenajde zase nějaký odvážlivec, který mi bude dávat stovky za trenky a nebo je plácat našemu houslákovi na čelo či šmitec a nebo je propíjet s Čendou na báru. Rezervačky si zařiďte prosím přímo na hospodě. Díky za návštěvu.

22. 12. 2012 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 1337 | Zavřít článek...

Novinky
Turné 2020phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka