19. 10. 2019  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  


Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
creamona @ seznam.cz
Vystoupení

PF 2007PF 2007Původně jsem chtěl za celou kapelu poděkovat všem jmenovitě. Hrůza mě však obchází, když jsem zjistil kolik spřízněných duší se okolo nás od založení kapely motalo. Kolik nám jich nějakým způsobem pomohlo a kolik nám jich už tleskalo. Je to moc krásné, potěšující a hlavně pro nás zavazující. A tak všem těm lidičkám upřímně děkujeme a věříme, že nám i nadále všichni tito lidičkové zachovají přízeň a budeme se s nimi dále vídat na našich koncertech, nebo třeba jen hraní pro radost.


Tak jako sám sobě, Mirkovi, Čendovi, Tomášovi, Pepovi a Dědkovi přeji, aby nám to v kapele fungovalo a hlavně hrálo. Tak vám ludé z Česka přeji za celou kapelu pevné zdraví, upřímnou lásku, více peněz a hlavně až přijdete někam na hraní Creamony, aby jste zahodili všechny své starosti a bezva se bavili.

A hurá do roku 2007


Za celou kapelu: Saša Ritchie Andrle


PODĚKOVÁNÍ


Všem současným, ale i odešlým členům kapely CREAMONA, za to, že byli u zrodu kapely, že přestáli krize a že se snaží aby nám to hrálo.

Všem stálým, ale i méně stálým fanouškům. Hlavně pak Petrovi Šanderovi, Aleně a Vladimírovi od Špačka, Petru Koristovi, Syslovi a Martinovi. Za to, že na nás pravidelně a rádi chodí. Že se jim naše hraní líbí a že nám tleskají.

Michalovi Bernáškovi za to, že nám umožnil po zrodu kapely hrát ve vinárně U rytíře v Klecanech, kde se kapela rodila.

Prokopovi a Daně Leblových za to, že nám s plnou vervou moderovali naše první koncerty a že nám tak krásně připravili úchvatné pohoštění do přestávky koncertu.

Standovi Bartoňovi za to, že vždy připraví a super odmoderuje naše výroční i jiné koncerty a ještě je to bezva fanda.

Zbyňďovi Kaderovi za to, že výborně zpracovává dokumenty z koncertů, je skvělý komik při spolumoderování, některé členy kapely vynesl do oblak a je rovněž se svojí Jiřinkou bezva fanda.

Janě a Vlastikovi z Litic, že vždy když u nich uzavíráme léto, tak se o nás starají, jak o vlastní.

Kamarádce Zuzaně ze Skleníku v Rané u Loun za to, že jsme za jejího přispění prožili velice krásné chvíle mezi létajícími blázny a díky tomu jsme si pořídili část naší drahé aparatury.

Pepikovi Dvořáčkovi za to, že vždy nezištně a dobře zaskočí za basáka či zvukaře a je to kamarád.

Vláďovi Kalinovi a Bohoušovi Kubartovi za to, še kdyš nám teklo personálně do bot bezvadně s námi nacvičili a pak zahráli na podzimním koncertu r. 2005 naše písničky.

Karlovi Krčilovi za to, že i když vlastní místo auta plečku, vždy když bylo třeba nás úspěšně dopravil na potřebná místa.

Janě a Jožkovi Lejskových, Kristině, Heleně, Grandovi, Melovi a všem lidičkám z Moravy za nádherné chvíle na Pálavě - viz. čl. NARNIE TURNÉ 2006

Pracovníkům diakonie v Morkůvkách za to, že naše moravské turné neslo název NARNIE viz.čl. NARNIE TURNÉ 2006

Hostům na našich koncertech:
Bývalá protagonistka skupiny Klíč Pavla Mariánová, Pepa Kocůrek a Pražský Hradčanský Orchestr, Jan Křtitel Novák a přidružení jazzmeni, duo Paleček a Janík, poeta Ota Litomyšský, Martina Trchová a Karolína Skalníková, bláznivý kolektiv ještě bláznivějšího PT divadla.

Jirkovi Špačkovi za to, že máme svoji domovskou základnu, kde můžeme zkoušet, ale i hrát jen tak pro radost.

Petrovi Pittnerovi alias Balvánkovi za to, že nás už dvakrát tahal s autem z louže. Hodnej chlapec.

Všem lidičkám na které jsme díky mé zapomnětlivosti zapomněli.

PF 2007

21. 12. 2006 | Bota | Komentáře: 41 | přečteno: 2336 | Zavřít článek...

Novinky
Turné 2018
" Ještě jsme nezahynuli " 26-28.07.2018 Jižní Morava
phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka