19. 10. 2019  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  


Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
creamona @ seznam.cz
Vystoupení

Struhařov, Pohádka a Nový TexasStruhařovská scénaKapela Creamona má za sebou další dva náročné víkendy. nejprve jsme si zahráli 8.6. v Pohádce a hned v sobotu jsme vyrazili do Struhařova, kde jsme se aktivně účastnili oslav 610 let obce. Následující víkend jsme jeli až do dalekých Krkonoš, kde jsme si v Horní Kalné zahráli v saloonu Nový Texas a po cestě na festival do Jičína jsme se zastavili na exkurzi v pivovaru v Nové Pace.


8.6.2007 - Pohádka
Tento pátek bylo v Pohádce opravdu natřískáno. Nebyla volná snad jediná židle a naše hraní mělo šmrnc a šťávu. Spokojené obličeje návštěvníků to jasně dokazovaly.

Páteční hraní v Pohádce


9.6.2007 - Struhařov, 610 let obce
Ve Struhařově se oslavovaly narozeniny. Obec totiž slavila výročí 610 let svého narození :o) a naše kapela měla hrát a zvučit. Krásně svítilo sluníčko, ovšem sotva jsme přijeli a vyložili aparát na pódium spustila se taková průtrž mračen, že během pěti minut stálo všude deset čísel vody a my jsme vylejvali vodu ze střechy pódia. Od této soboty věřím na lokální mrak, protože jsem si musel odskočit do práce a jen jsme opustili Struhařov začalo svítit sluníčko.

Bouře ve Struhařově trvala něco málo přes hodinku a moderátorovi programu přestali všichni věřit, protože nás ujišťoval celou hodinu, že "to za pět minut přejde"... Když se počasi umoudřilo, mohl asi s hodinovým skluzem začít program. Střídali se šermíři s hudebními skupinami, Aleš Bílek se svým divadélkem Vysmáto zahrál Červenou karkulku. Creamona přišla na řadu něco po páté a hráli jsme zhruba hodinu.

Ve Struhařově
Čenda s neteří Verčou a Saša

Struhařovská scéna
Creamona při vystoupení ve Struhařově

Cesta
Takhle cestuje Creamona, vpředu navigátor Pepa rekognoskuje terén

15.6.2007 - Country saloon Nový Texas, Horní Kalná
Hned další pátek jsme vyrazili dobýt Krkonoše. S country saloonem Nový Texas jsme byli v kontaktu snad půl roku, než se nám poštěstilo se tam podívat. Saloon je dělaný přímo pro lidi, krásné prostředí obložené dřevem, příjemná obsluha a příroda okolo, opravdový ráj na zemi. Děujeme, že jsme si u vás mohli zahrát a velmi se těšíme na 1.9.2007, kdy zde udeme společně s dámskou kapelou Pizizubky uzavírat léto.

Horní Kalná

Skupinové foto v Texasu


19. 06. 2007 | Bota | Komentáře: 23 | přečteno: 2010 | Zavřít článek...

Novinky
Turné 2018
" Ještě jsme nezahynuli " 26-28.07.2018 Jižní Morava
phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka