28. 09. 2022  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Koňmo 2008

Moravský deníček: Den D -1Tak už je to tady, přípravy jsou dokonány, zbývá jen dostat se na místo činu a můžeme to rozjet! :o)


Ještě jsme však ani nevyjeli a je tu smutná zpráva. Grandík, což je koník, se kterým jsem jeli Turné již dvakrát, je nemocný a nemůže s námi letos jet. Je to škoda, protože Grandík je príma zvířátko, nicméně nebojte se, je jen nemocný a dostává antibiotika a přitom si před maštalí chroupe senečko :o) Místo Granda s námi pojede Largo, což je koník, kterého ještě vůbec neznáme a on nezná nás. Tak snad mu nebude vadit, až nás pozná a celé Turné v pohodě zvládneme, my mu rozhodně pomůžeme :o) Doufáme, že tato zpráva je v Koňmo 2008 poslední smutná :o)

25.7.2008 08:10 Můj milý Moravský deníčku,
tak už je to zase tady a po více než roce Tě zase budeme psát, aby všichni věděli, co jsme na Moravě podnikali. Zítra to vypukne! Průzkumná jednotka ve složení Mirek, Jitka a Pepa vyráží kvůli aklimatizaci již dnes okolo poledne a na základnu v Šitbořicích dorazí kolem třetí hodiny odpolední. Druhá část výpravy vyráží zítra dopoledne, takže večer bude vše připraveno na první vystoupení v Šitbořicích v sokolovně. Už se na vás těšíme.

25. 07. 2008 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 2472 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka