15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Koňmo 2008

Moravský deníček - Den PrvníV zemi krále Miroslava se opět dějí věci. Pachatelé se vrací na místo činu a proto i my jsme se vrátili do jihomoravských luhů a hájů abychom zde zase neudělali ostudu. Dnes jsme hráli v Šitbořicích na plácku před sokolovnou a stálo to za to. Ale popořádku...


Průzkumná jednotka ve složení Mirek, Jitka, Pepa a Áda vyrazila již v pátek, a protože jsme neměli žádné zprávy (prostě nepodali hlášení) měli jsme strach, co se ve vzdálených koutech Miroslavovy země děje a z kterého sklípku je nechtějí pustit. Nicméně všici jsme se ve zdraví sešli a mohli jsme v půl osmé začít hrát před sokolovnou.

První nesmělí návštěvníci zavítali již na zvukovou zkoušku a nám bylo hned jasné, že to bude stát za to. Hrálo se krásně, lidi byli také skvělí, no prostě paráda. Však jsme první hraní hodnotili až do půl čtvrté. Zkrátka a dobře, kdo měl žízeň, natočil si pivo nebo limonádu, kdo jí neměl, natočil si taky a všichni byli spokojení.

Dnes zapřaháme a až se nakoníme, vyrazíme do Strachotína. Veříme, že druhé hraní bude stejně tak príma, jako to první. AHOJ!

27. 07. 2008 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 3244 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka