29. 05. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Historie

Turné 2018Velmi malé turné 2018 - " Ještě jsme nezahynuli "

plakátekA je to zase tady. Po kratší pauze se zase vydáváme na Moravěnku. Parta revmatickejch romantiků jede za kamarádkma a kamarády. A budeme muzicírovat V Dolních Věstonicích v kempu U Vody u naší kamošky Pavlínky, v kempu Mars u našich kámošů Hutterových a závěrem se mihneme v Kovalovicích u Brna, kde náš kamoš Mamenec Marek slaví čtyřicítku. A bude fajn. Saša, Míra a čenda dělá pápá.

Den první - Dolní Věstonice

Ležel Čenda pod vanou s podnapilou Ivanou. Co tam děláš dědku ? Chci se holit hledám štětku. V Novomlýnských jezerech plave Míra Ryba není možné chytit ho , asi nějaká chyba. Sám malinký Sášenka těžko zpívá písmenka. Za podpory kamarádů jsme se teda sešli a začli si muzicírovat, vše dopadlo výborně všichni jsme se vešli. Díky Pavlínce and company vše dopadlo ok.


Den druhý - Kemp Mars

Už tisíckrát bylo řečeno, že nejkrásnější pohled na svět je z Marsu. Ale letos to byla fakt pecka. Buřinu nad Pálavou jsme písní Za horou vyhnali až do Rakouska a za bleskobraní a hromobraní jsme muzicírovali se všema kamarádama, kteří se k nám hrdě hlásili. Samozřejmě hmyzu bylo zase jak sviní a tak jsme ráno smetli z nástroju asi dvě lopatky. Nejen, že jsme nezahynuli, ale jsme i přežili a to je fajn. A protože těch fotek z hraní je už někdy moc nabízíme Vám pohled do hospůdky na Marsu. Díky Jitce a Mírovi Hutterových jsme se měli fakt královsky a tak jsme ve zdraví udělali pac a pusu a vyrazili do Kovalovic.
Den třetí - Kovalovice " Na Place "

Bez komentáře jen blahopřání : My tři kluci z podhradí máme pěkné pozadí. Pak je s námi ještě "ONA" a už je tu CREAMona. Zpívá, zpívá písničky za stovku i za kačky. Není pláče, není smutku, není třeba dnes se bát. Dnes se možná opijeme a budeme trošku hrát. Luděk, Jarek, Mamenec už maj starej semenec. Přichystali fajnu pitku na tu jejich čtyřícítku. Budou dělat hupky , hupky od teďka jim rostou pupky. Dali na to čtyři platy, vítáme vás mezi chlapi. S úctou kamarádí s Creamony.Oslava narozenin- Blahopřání

13. 07. 2018 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 3145 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka