15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Historie

TURNÉ 2011 - Moravský deníčekTurné 2011
KAPELA CREAMONA POŘÁDÁ JIŽ VI. JIHOMORAVSKÉ LETNÍ A KONÍČKOVÉ TURNÉ 1.7. až 10.7.2011 a zde se budete postupně dovídat co a jak, kdo a s kým. Ale hlavně uvidíte, uslyšíte a asi stejně jako každý rok se budete stejně jako my divit.Pár pohyblivých obrázků.

CREAMONA - Turné 2011 - den oddychu - Let kondora

CREAMONA - Turné 2011 - Mars - Měsíc trav

CREAMONA - Turné 2011 - Mars - Trosečník

CREAMONA - Turné 2011 - Mars - Zahrada ticha

CREAMONA - Turné 2011 - Mars - jedna z posledních

CREAMONA - Turné 2011 - Mars - ještě jedna z posledních

CREAMONA - Turné 2011 - Mars - Za Horou s P.Kocůrkem

CREAMONA - Turné 2011 - Mars - A to byl úpný konec

PŘEDMLUVA ANEB UŽ TO ZAČÍNÁ

Všici všecko vědí a zítra vyrážíme. Samozřejmě jako každý rok se situace mění z hodiny na hodinu. ! POČASÍ ! Pokud by někdo zavítal v Bošovicíh na místo kde je určeno naše hraní, tak tam akorát může sbírat houby a stejně houby najde. Proto bylo oparativně rozhodnuto, že se bude hrát přímo v hospodě Na Návsi. Letos vezeme i vizuální efekty ( ha,ha ) a budeme v průběhu naší produkce promítat naše DVD z našich cest po Moravě z minulých let a možná i nějaké pohádky pro dospělé. ( Radši bez zvuku ). Také ještě jednou děkujeme kreslíři Martinu Hronovi za vytvoření nového loga v nově sestavě Creamony. Možná, že do Šitbořic zavítá také náš kamarád kreslíř Ivan Křemeček a bude malovat legraci. Ovšem dalším vzácným hostem Creamony v Šitbořicích by měl být známý to umělec Pepa Kocůrek z Pražského Hradčanské Orchestru a slíbil, že nás se svou příčnou flétnou doprovodí. Smutná zpráva je, že k tažení vozu zbyl jenom koníček a kamarád GRAND a to sám tedy nezvládne. Takže se asi objeví jen v pátek a v sobotu v Marsu, ale měl by tam s námi dělat hajají a vozit dětičky. Kdyby Vám nestačil plakátek k orientaci, tak se zhoupněte na tento článek.New 2011 Program a akce
A samozřejmě, že platí vyhlášení soutěže BABUCHA BABUCHA 2011
o nejlepší bábovku a když nám pošlet e-mailem svůj XICHT, tak Vás zařadíme do soutěže OBLUDÁRIM.obludárium
Hurááááááááááá!

Kemp Mars aneb dny poslední. " Neplač, že to skončilo. Směj se, že se to vůbec stalo ".

Jako všechno jednou začíná, tak i všechno jednou končí, ale v tomto případě s přáním na setkání v roce 2012. Toto již šesté turné vlastně se nijak nejmenovalo. Sám nevím proč. Jen vím, že to bylo o muzice, o bezva lidech, o kamarádství, o toleranci, ale i o zodpovědnosti. Též o legraci, srandě, bžundě a jiných klučičích vylomentostech. V kempu Mars nás opět Míra a Jitka Hutterovi srdečně přivítali a starali se o nás, jak o vlastní. Děkujeme. No a my na oplátku jsme zase po dva večery hráli a hráli. Jako host opět vystoupil Pepa Kocůrek z Pražského Hradčanského Orchestru, Míra Hutter si s námi zabumbácoval na bicí. A náš věrný kamarád koniček Grand přemluvil naši kočí Kris a nakonec došlo i na vození děťátek. I počasí nám přálo. Bylo takové horko, že veškerý hmyz vylezl a jal se při naší produkci nás obtěžovat. Nevadí, než dospějeme ono se to zahojí. Opět zůstává jen pocit příjemna a to díky všem, kteří se s námi vezli na vlně nežného a přívětivého dechu pohádkové víly CREAMONY. Určitě né dnes, ale hned jak to bude možné uvedeme v život několik pohyblivých, obrázkových a naší hudbou ozvučených sekvencí. New 2011 audio a video

Ještě jednou díky a na viděnou a na slyšenou. S úctou.
Západ slunce nad Pálavou

Celé turné snil Čenda o guláši.

Creamona papánkuje.

Poslední hraní v Marsu

A přece Grand dorazil.

Poslední noční tanini.

Šitbořice,Morkůvky,Strachotín a Dolní Věstonice ANEB DEN TŘETÍ AŽ DEN ŠESTÝ

Omlouváme se všem fanouškům, že se nám nepodařilo psát každý den náš Moravský deníček. Turné se nám sice pěkně rozjelo a vše klape tak jak má být. Je na nás, ale znát únava a opravdu jsme chtěli letos podat večer maximální výkon. Což se nám také podařilo a všude nás jenom chválili a podávali nám moravské plody jako např. slivovici. Opět jsme rozvinuli náš muzikantský tábor před sokolovnou v Šitbořicích. To Vám, ale bylo lidí. Celé naše vystoupení podpořil svým umem a šarmem Pepa Kocůrek z Pražského Hradčanského orchestru, hasiči podávali občerstvení, starosta nosil slivovici a lidičkové tleskali jak o život. Jen co jsme se trochu prospali vyrazili jsme do Morkůvek. Tož muzikantská obec. Velice vřelé přivítání od starosty i od Járy Kališe. No a už jsme v tom zase lítali. Najednou bylo po půlnoci a my už jsme zase nakládali bedny. Ani jsme se nestačili prospat a už jsme stáli v kempu FreeStar ve Strachotíně a konečně po dvou letech jsme se viděli s Romanou a Romanem Richterovými. Publikum byl naprosto nepřekonatelné a ještě v 01,00 hodin nás pobízeli k hraní. Prostě jsme se dostali do pelíšků až při svítání. No a ani jsme si nestačili uvařit a už jsme zase hráli v zahradní restauraci Pod Pálavou v Dolních Věstonicích. Franta Langer nám nechal zablokovat soudek pivíčka ( to víte, že jsme ho nevypili ) a čuňátko ( to víte, že jsme ho nesežrali ) do toho přišel na pódium Staňa Šmerda se svým bendžem. V závěru večera se k nám přidala i Hanka co by Věstonická Vanesa a společně jsme se promuzicírovali hodně přes půlnoc. Bylo nám ctí hrát na těchto krásných místech a slibujeme, že z odstupem času dopíšeme nějaké humorné zážitky a dodáme více fotek a možná i nějaké video. A teď už spát, protože v pátek a v sobotu hrajeme v kempu MARS. Ahoooj.

Šitbořice s Pepou Kocůrkem

Creamona a náš host

společná starostentská

Morkůvky

kemp FreeStar Strachotín

Dolní Věstonice s hosty

KOVALOVICE ANEB DEN DRUHÝ

Druhý den začal celkem stejně jako vždy. Základ bylo se najít. Opět se členové kapely roztrousili a hlavně celá aparatura zůstala v Bošovicích. Takže to chvilku trvalo. Hlavně se část kapely vydala do Francie. Tedy lépe řečeno na francouzské území slavkovského bojiště. Tam jsme obětovali levé křídlo, protože protivník obětoval pravé křídlo a pak jsme nasadili údernou skupiny Creamony " Zdeněk + Zdeněk " a v celku v normálním stavu jsme se sešli všici na krásném přírodním koupališti v Kovalovicích. Ještě před tím jsme, ale obdrželi první sladkost od paní šéfové z Bošovic a tak jsme ji hned sežrali. Tím pádem se nám soutěž BABUCHA 2011 rozjela a foto máte v článku. Jak už to tady na Moravěnce bývá zase samá slivovice a náš kamarád bendžista Staňa Šmerda se ná opravdu věnoval odpovědně. Také nám mladá mamencová vyrostla a tak uchopila tamburínku a krásně si s námi zamuzicírovala. Jak už to tak bývá, poznali jsme nového kamaráda muzikanta " včelku Máju " a ten se k nám přidal a tooooooooo byla muzika. Lidi zpívali a tančili. Počasí se také v noci umoudřilo. A pokud by to někomu připadalo nenormální, tak opravdu za ranního svítání se šlo spát. Takže zase jeden krásný den s bezva lidma za námi a foto máte níže. Ze zastřeným hlasem a bolavými prsty hurá do Šitbořic.

Malá dcerečka od Mamence a na hlavě má pápů

Věčně usměvavý Čenda

Už taky kamarádi nevědí co mi na tu hlavu nacpat.

Bumbác řídí motorové vozidlo. Tak nepije. Mlsá.

Návštěva na Francouzkém území slavkovského bojiště.

Tady velel Napoleon.Teď tu velí král Miroslav a Jožka.

Náš nový kamarád s kytarou " včelka Mája " a bezva

Jožka alias Pepek

A tak jsme muzicírovali až do 4.30 hod.

BOŠOVICE ANEB DEN PRVNÍ

Tak už nám to začalo. Ani nevíme jak,ale přesun z Prahy byl poměrně neplánovaný a fakt jsme se všici sešli. Čenda mi v autě chrápal a nebo povídal nějaké nesmysly, ale hned jak jsme přijeli dal se do holportu s naším bubeníkem Zdendou a už snad na věky založili údernou jednotku Creamoňanky pod názvem " Zdeněk a Zdeněk ". Ono totiž bylo rozhodnuto, že si bubeník vezme basáka na byt a bude se o něj starat. No bodjeť ne, když má bubeník hospodu hned vedle baráku. Hlavní, ale bylo, že nás Jana Vobořilová s láskou přivítala, náš kamarád Francek se také objevil, a šéf, jak níže na foto uvidíte, vytvořil několik převleků a vedl taneční kreace. Tak jako minulý rok si však místní nevzali k srdci, že tej slivovice nesmí být tolik. A zase bylo. Museli jsme hodně vzpomínat co se vlastně dělo. Ale asi jsme hráli a hráli a bylo veselo. A rozloučení proběhlo se slovy. " Musíte jezdit častěji. Je totiž s Vámi hrozná sranda ". A protože lidi byli naprosto úžasní, tak jsme si plácli a v zimě se určitě v Bošovicích ukážeme.

Creamona na záčátku hraní v Bošovicích

Tanečníci z Bošovic

To zas byl nářez

Kamarád Jarmil po prvé.

Kamarád Jarmil po druhé


15. 06. 2011 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 5111 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka