28. 09. 2022  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Historie

Babucha 2011A tak žerem bábovky, perníky a bublaniny. Zapijem to slivovicou a pak melem voloviny. Já mám babu, ty máš babu, všichni máme baby. Nejlíp pečou moravandy co maj pěkný vnady.


No a občas se také něco nezdaří. Měli jsme spíše vyhlásit soutěž o nejlepší slivovici. Nám to ale nevadí. Oni nám ty moravské babuchy nějak už vyrostly, nebo se vdaly a ...... A nebo zkrátka neměly čas. A tak se stalo, že letos byl jen jeden soutěžní vzorek. Za to však byl moc dobrý a hlavně pečený při měsíčku a darovaný z přátelství. Oslavná písnička sice zatím nevznikla, ale za to posíláme jako cenu " bubáka tataráka " a protože jsme se s Janou dohodli, že v Bošovicích budeme hrát někdy v zimě, tak jí tu slibovanou odměnu předvedem v reálu. Mlsá Míra, mlsá Čenda, mlsá si i Alexadr, mlsá celá Creamona. Pár panáků slivovice, trochu hrsti sladkostí. Od nejlepší babuchy co nás ve své hospůdce při muzice pohostí. Díky Džejn.
Bubák tatarák


Skupina Creamona vyhlašuje po dobu trvání turné 2011 opět sotěž pro všechny zástupce něžného pohlaví o nejlepší bábovku či jiný sladký nesmysl. Podmínky jsou jednoduché. Vlastní výtvor nám musí být doručen a to nejlépe v době, kdy budeme schopni ho zkonzumovat. V závěru turné pak provedeme náročné hodnocení všech vzorků a pro nejlepší BABUCHU bude opět složena píseň a tato budíž pro její slávu a věhlasnost ( myšleno ta babucha ) umístěna na tyto stránky. Samozřejmě, že zde umístíme i fotodokumentaci s patřičným komentářem. A děj se vůle boží. Doufám, že celé turné nebudeme konzumovat jen bábovky.
1. soutěžní sladkost od Jany z Bošovic

Babucha 1


01. 04. 2011 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 2762 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka