23. 06. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Historie

2020 Turné CreamonaJižní Moravěnka - 2020 – Bylo to krásné a už to máme za sebou

turné 2020Den první - Přírodní biotop Kovalovice u Brna

První den začal vlastně už v úterý, kdy kapela hrála na farmářských trzích v Kobylisích, aby se tzv. rozjela. Bohužel se někteří členové kapely tak rozjeli, že si udělali výšlap na Bohnickou Sněžku a bohužel jsme se místo 12.00 hod dali dohromady až pozdějí. Nic méně se nám podařilo překonat Ťokův průsmyk D1 a odpoledne už jsme byli tam kde máme být. Staňa nás opět přivítal dobrou Meruňkou a pan Burák udělal tak trochu moc chlebíčků takže jsme je žrali ještě v pátek na Marsu: Na bitotopu nás přivítala paní Věrka a spousta známých a lidí bylo jak mraků. Takže jsme hráli a hráli a bylo to fajn. Jen snad stojí za zmínku, že s námi poprvé přijel nový člen kapely létající Mojmír na tahací harmoniku, dále opět hrál s námi Staňa na banjo a se ctí nás podpořil náš dloholetý kamarád a bezva muzikant včelka Mája.

Kapela Creamona Kovalovice 2020

Snídaně Kovalovice 2020

Den druhý – Auto kemp U Vody U Langrů

Stále stejné a stále krásné. Letos tedy bylo fakt moc lidí. Bezva zvuk, bezva lidi, bezva muzika a stále stejně krásná a vlídná Pavlínka ( šéfová ). Ani nevíme jak se to stalo, ale sotva jsme začali už byl vlastně konec. Pozdravujeme Mirka a tatínka moooooooooooooc děkujeme.

Dolní Věstonice 2020

Saša Dolní Věstonice 2020

Král Miroslav Dolní Věstonice 2020

Čenda Dolní Věstonice 2020

Létající Mojmír Dolní Věstonice 2020

Staňa Dolní Věstonice 2020

Péťa ze Smolína Dolní Věstonice 2020

Den třetí a čtvrtý – kemp Mars a Hospoda u kašparů Šitbořice

Víte vážení kamarádi, přátelé a jiná lidská hudební havěti. Když již po patnácté píšu náš Moravský deníček, tak už vlastně samou krásou a pohodičkou nevím, co mám psát. Je tady stále krásně a vesele a pro mě jako pracujícího muzikanta je to šíleně bezva relax. I když je to vlastně hrozná dřina. Tak mi dovolte, abych s úctou poděkoval majitelům Marsu Mírovi a Jitce za vlídné zacházení a jejich přátelství. Rovněž velké poděkování patří našim věčným kamarádům ze Šitbořic Janě a Jožkovi Lejsků. Strašně skromní a hodní lidé to jsou a pořád jsme u nich vítáni. Dále s velkým obdivem děkuji našemu houslákovi Mírovi, našemu basákovi Čendovi za jejich výkony a kázeň. Přeci už jsou poněkud starší, ale pořád jim to šlape. Děkuji také novému kamarádovi a členovi kapely harmonikáři Mojmírovi s přezdívkou Moja a také našemu dlouholetému kamarádovi benžistovi Staňovi Smerdovi alias Staňa Meruňka. A úplně naposled děkuji a všichni moc vzpomínáme na našeho kamaráda ze Šitbořic, který už je někde v muzikantském nebi, ale stále s námi a toto turné vlastně bylo věnováno jemu. Tak se tam měj Zdeno Fialo alias Bumbáci. A to je the end.

Lehké posezení kapely před hraním na Marsu

Kamarád Velký Malý muž

A už to začíná na Marsu

Nejkrásnější pohled na svět je stejně z Marsu

Už se blížíme ke konci na Marsu

Čenda a jeho vstávání na Marsu

večerní hraní v Šitbořicíh na památku kamaráda Zdeňka Fialy

Večerní posezení s přáteli v Šitbořicích

Hajánkovat se muselo

Vuřt gulášek od Lesjků na cestu domů


02. 07. 2020 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 2618 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka