15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Koňmo 2008

Moravský deníček - Den TřetíMůj milý Moravský deníčku, ráno začalo tragicky, ostatně jako každý rok. Hodiny na strachotínském kostele v 7:00 opět zešílely a bimbaly a bimbaly, dokud jsme se všichni nesešli v místním bufetu kempu Freestar.


Zde jsme posnídali trochu teplé žemle, protože to byla jediná potravina kterou měli k výběru a někteří se zasytili pivečkem. Klady tohoto rána vidíme v tom, že dvě mladé slečny nás s milým úsměvem obsluhovaly a na naše platby v bankovkách reagovaly tím, že nám nazpět vracely všechny své pěťáky, které měly v kase. Ale jářku, horko bylo... A to celý den... Takže zkupina Creamona i všichni účastníci zájezdu se rozprchli po vodní hladině novomlýnských jezer. Za zmínku stojí dobrodružná námořní výprava Pepíka a Boty na druhý břeh za plzeňským pivečkem. V půlce moře zjistili, že nemají peníze a jali se otáčet loď a žebrat od nebohých kočí drobné na pivo. Zadařilo se, Kris nás nechtěla nechat umřít, takže po půlhodinovém boji s vlnami jsme štastně zakotvili na druhém břehu. Jaké bylo zklamání, když se na nás smála cedule Starobrno.

Po návratu námořníků jsme se tak nějak všichni shledali a v klidu se nakonili. Ještě než jsme odjeli, dostali jsme od Romana Richtera krásný Boží dar - několik litránků dobrého vína. Logistická skupina vyrazila zároveň s námi, a tak jsme mohli s úsměvem gentlemanů sledovat, jak jsou po obci Strachotín nepravidelně rozesety nám povědomé předměty: např. seno, dvoje vidle a podobně. Přesun byl náročný a byly zaznamenány první ztráty - kytara. A z tohoto důvodu jsme poslali zcela vážně myšlené žádosti na nejvyšší místa i instance na této zeměkouli. Především pak do Číny, Zimbabwe a náčelníkovi kmene HU-HU do amazonských pralesů, aby už kurňa tu halogenku na tom nebi vypli. Pořád je vedro, a to takové, že pivo se vypaří dřív, než se stihne natočit. Víte, my vám něco řeknem. Jestli si myslíte, že naše yntelygence je nějaká vysoká, tak máte pravdu, ale už nestačí na to, abychom dnes vymysleli co jsme dělali včera, takže ve zkratce: příjezd, pivo, pivo, pivo, vození dětí, pivo, pivo, stěhování aparátu, pivo, pivo, kofola, hraní (prokládáno pivíčkem), super pokec s motorkářema ze z Plzně, pivo, pivo, irská whiskey, víno - děte do pr...., chr chr.

PS: Poděkování rodině Langerů a místnímu personálu za vlídné přijetí a přáníčko dcerence Langerů ať se nám brzy uzdraví.

29. 07. 2008 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 3380 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka