15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Koňmo 2008

Moravský deníček - Den ČtvrtýMůj milý moravský deníčku, to se to válí, když sluníčko pálí. A už ráno pálilo tak, že nám došlo, že jsme na Pálavě. Sice ráno nikdo nedělal kontrolu počtu osob a koní našeho zájezdu, ale stejně jsme se nakonec všichni sešli u pípy. A takto krásně začal čtvrtý den.


Snídaně byla jářku kvalitní, páč Bota vyloupil místní samoobsluhu a svoji peněženku a přinesl plnou tašku žrádla. Náčelník amazonského kmene Hů-Hu se vydal na lov, a ulovil kapra. K naší smůle měl pouze 40 cm a protože někdo někde vymyslel jakési rybářské míry nebylo možné ho sežrat. Tak si užívá svobody. Odjezd do Unicampu se nám malilinko zkomplikoval, protože Melík měl problémy s podkovou a tak jsme čekali na kováře. Kočí Kris všechno naprosto perfektně ošéfovala a proto jsme nakonili v 16:00. Vzali jsme to novou zkratkou - sice to bylo dál, ale o to horší cestou. Král Miroslav zjistil, že místní rybářské obyvatelsktvo hnízdící podél této zkratky daně platí, nicméně vyhlásil, že se letos platí daně už i na příští rok. S úctou se mu všechna ta rybářská chátra klaněla.

Bohužel se nám do Unicampu podařilo dorazit, takže jsme ve 20:15 začli muzicírovat. Lidičky byli naprosto úžasní a dokonce dorazili i naši fandové z minulých let: Kecitka s mamkou a bábovkou - byla okamžitě zklikvidována (samozřejmě bábovka) a Jitka s rodinou ze Žamberka. I dnes jsme zaznamenali ztráty. Ztratil se obsah litrové láhve whiskey, dvě láhve vodky, láhve ferneta a doteď pohřešujeme několik sudů piva. A za všechno může moravský mužik Jožka Hycl, který pije rum a opět řádil. Řada z nás - nechceme jmenovat - si toho moc nepamatuje. Mimo muzicírování se kapela Creamona a její fanklub věnuje různým sportovním činnostem, jmenujme například ležing a piving. Zkrátka to bylo moc krásné, všechno perfektně fungovalo a dokonce jsme byli poctěni návštěvou slavného bubeníka Bumbáce, který naše hraní ohodnotil slovy "Vynikající s hvězdičkou".

Takže takhle tady žijeme a už se těšíme na další den plný krásných zážitků.

30. 07. 2008 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 3206 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka