15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Koňmo 2008

Moravský deníček - Den ŠestýMůj milý Moravský deníčku, tento den, který se měl nést v duchu zaslouženého odpočinku, sice tak nějak v tomto duchu začal, ale skončil úplnou katastrofou.


Ráno jsme s chutí dožrali kuřecí steaky a špízy, které ulovil a upekl náčelník amazonského kmene Hů-hu. Další jedinci našeho zájezdu vyčkávali a v dopoledních hodinách se dočkali zasloužené svíčkové, znojemské a vepřových výpečků. To vše bylo lehce prokládáno plzničkou. I přes velkou snahu kapely Creamona vyplovat na zdejší jezero se toto nezdařilo a to pro nezdárné sinice. Proto bylo rozhodnuto že ve 12:00 se nakoníme. Takže jsme vyrazili ve 14:00.

Cesta probíhala naprosto bez chybičko až do osudného okamžiku. Jářku, když se řekne, že praskly brdéčka, a to ještě ve svahu 45 stupňů, zní to jako sranda, ale věřte, že šlo o život. Naštěstí se koníci zapřeli a drželi vůz, takže jsme stihli všichni vyskákat a zabrzdit. Pak nastalo hotové peklo. Kris odjela na Melovi aby navedla naši první pomoc Libora a Čenda se jal hlídat Larga. To vám byl pohled. Přestože Čenda využil všech možných i nemožných povelů, úspěšně vlál za Largem jak vlajka na stožáru a takto se prošli přes celé pole. Naštěstí Kris s pomocí se vrátila brzy a Čendovo utrpení tím skončilo. To, že nám v servisním vozidle došla nafta a celou situaci muselo zachraňovat další servisní vozidlo radši opomeneme. Nicméně brdéčka byla úspěšně vyměněna a mohli jsme pokračovat v cestě. Bohužel jsme touto vůbec první nehodou v historii všech našich turné ztratili asi dvě hodiny drahocenného času na odpočinek. A proto po vykonění v Šitbořicích a po zasloužené koupeli se většina členů zájezdu vydala na návštěvu vinného sklípku na pozvání rodiny Kachyňů do Velkých Bílovic. A tím den odpočinku skončil, aniž vůbec nějaký odpočinek začal a zítra se uvidíme a uslyšíme na Bošovické tvrzi.

01. 08. 2008 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 3565 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka