28. 09. 2022  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Nekoňmo 2009

Moravský deníček - den prvníVelebnosti, už to vypuklo!!! Včera jsme úspěšně dorazili na místo našeho prvního hraní v rámci Turné.

Cestou přes Vrchovinu jsme si nechali umýt auta v nebíčkové myčce. Průjezd myčkou trval asi 50 kilometrů, takže to stálo za to. Ale, protože skupina Creamona dala nespecifikovaný úplatek na Ministerstvo zbytečností, do Bošovic jsme přivezli nádherné a slunečné počasí. Při pokusu o navázání kontaktu v místní hospodě Na návsi jsme byli osloveni místním domorodcem Franckem: "Co tady chcete, vy holoto!?!?!?!" Naše odpověď byla skromná: "My jsme kapela Creamona z tej stověžatej vesnice u Kladna a budeme u vás hrát." Polkli jsme několik žejdlíků místního piva Bojar a vyrazili na bošovickou tvrz. Zde pod vedením našeho kapelníka - inženýra zbraňových systémů z Prahy 8 - Tróje jsme se učili stavět pártystany. Zbytek zařídili zvukaři. Všichni byli v očekávání příjezdu předkapely Michaela Jacksona, který se bohužel nedostavil - byl omluven atak jsme celý večer museli odtáhnout sami.

Lidičkové byli bezvadní a chválili a chválili. Jsme rádi že jsme potkali kamarády z našeho prvního Turné a kamarády z Litic. Atmosféra byla bezvadná a my jsme hráli až padaly moruše a ty hřebenáče na tvrzi si taky dejte do pořádku.

Děkujeme Dušanovi Vobořilovi, že to i ze Sicílie jako správný mafián ošéfoval, dále děkujeme Evikovi že i přes svou krásu byla přísně neodolatelná, celý večer nepila a krásně s náma pořešila náš účet. No a v neposlední řadě děkujeme Franckovi, že se do nás zamiloval a staral se o nás jako náš TATA. Další komunita zítra.

Vozový park
Stavba partystanů
Creamona s kantýnskou Evou
Takhle to vypadá po našem koncertu
TATA Francek

04. 07. 2009 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 2726 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka