28. 09. 2022  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Nekoňmo 2009

Moravský deníček - den třetíAkce úspěšně pokračuje. Po vypití kovalovického koupaliště jsme se přesunuli na scénu, kde to před 4 lety vlastně všechno začalo - do Orlovny v Šitbořicích.

Ráno jsme se úspěšně našli v Kovalovicích u koupaliště. Čendu jsme zavřeli do sokolovny, aby nás svým klidným, ale hlasitým spánkem spravedlivých nerušil. Vyfotili jsme se s Rumcajsem a Mamencem a vyrazili jsme směr Šitbořice.

Zde jsme se vyautili na místě naší základny - u rodičů našeho zvukaře Pepíka a čekali jsme až přijde večer a čas našeho hraní v Orlovně. Naše chuťové buňky si libovaly výborné plzničky, takže jsme se všichni poctivě připravovali v průběhu celého odpoledne.

Večer jsme se přivítali se starostou a jali jsme se dělat umění. Lidičkové byli opět fantastický takže jsme hráli a zpívali s nimi ž do půlnoci. Akademická čvrthodinka se znovu natáhla asi na hodinu a potom jsme se rozešli do svých spacáků a postelí. Na cestu nám krásně svítili hvězdički.

Děkujeme Jožkovi a Janě Lejskovým za azyl, starostovi že jsme si mohli zahrát v Orlovně a všem lidičkám, se kterými jsme strávili prima večer. V pondělí máme volno a v úterý se přesuneme do Strachotína.
V Orlovně


V Orlovně


Zátiší v Orlovně

06. 07. 2009 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 2744 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka