04. 10. 2023  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Nekoňmo 2009

Moravský deníček - den šestýPořád ještě žijeme. Nás nějaká slivovice a déšť nezdolá!!!

Ráno se někteří probudili v chatkách, někteří v autech a někteří v cizích stanech. Okupace místního Freestarovského obžerstvení začala už v půl deváté. Po jídle se průzkumná skupina vydala pěšky do dalšího místa našeho Turné - k Frantovi do Restaurace Pod Pálavou v Dolních Věstonicích. Zbytek expedice dorazil auty. Již známá písnička: Vyautit, založit konto, požít nějaký žejdlík, postavit aparát, udělat zvukovku a ve 20:00 jsme opět začali vytvářet umění. Naše sláva se šíří tak rychle, že opět dorazilo mnoho známých xichtů z našeho fanklubu (podle nového tiskového zákona jmenovat nemůžeme).

Obecenstvo bylo opět naprosto úžasné a o jejich zpěvu a tanečních kreacích se nám v noci i zdálo. Když pak vytvořili hada, který se několikrát prohnal místní dětskou klouzačkou (přežila) skupina Creamona raděj zakončila svoji produkci a Botka to vzal zas do svých rukou. Vyvořil velice příjemnou akademickou hodinku a pak všichni spinkali jako miminka až do rána. Dobrou noc :o)

Závěrem musíme opět poděkovat Frantovi Langrovi z restaurace Pod Pálavou, že se o nás úplně bezvadně postaral, dále Lence z výčepu, která tlumila náš index žízně a večer si s námi i zabékala. A teď nám dejte do zejtra pokoj.

A ta banda zas hraje


Basákovo pekelné soustředění


Creamona po produkci


Duo Cream s Lenkou


Botkova akademická hodinka


Botkova akademická hodinka

10. 07. 2009 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 2838 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka