28. 09. 2022  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Turné Nekoňmo 2009

Moravský deníček - den osmý a devátýNaše putování dorazilo do svého cíle. Poslední dvě hraní proběhly v kempu Mars u Jitky a Mirka Hutterových. Kvůli úspoře času jsme se rozhodli tyto dva dny spojit do jednoho dějství deníčku. Konečně dojeli i koníčci :o)

V pátek za námi přijela Kristina s Liborem a s Grandíkem a Larinem. Konečně přijeli koníčci, takže naše letošní Turné zas tak NeKoňmo nebylo :o) Dětičky sevozily, my jsme hráli a všem bylo fajn. Druhý den se to opakovalo, všechno bylo perfektní a hlavně se stalo něco, co se jen tak nestane. Pan domácí si totiž postavil bicí a hrnuli jsme to s jeho pomocí do lidí pod tlakem :o) Bylo to naprosto úžasné, lidičkové se bavili, zpívali s námi a tančili, včetně pravých nefalšovaných country tanců.

Došlo i na děti, zahráli jsme sérii písniček z pohádek, která byla zakončená Třemi čuníky a opět se kolem nás proplétal had. Koníčkům na rozloučenou zazněl Poslední kovboj pod kopejtka. Zakončili jsme to nějak kolem jedné, a úplně poslední písnička celého Turné byla Kometa v podání Botky.

Nelze jinak než poděkovat Jitce a Mirkovi Hutterovým & company za to, jaké bezvadné zázemí pro nás připravili. Dále musíme poděkovat všem dobrým lidem, kteří neváhali a přispěli do našeho kloboučku, protože výtěžek z našeho Turné půjde do dvou konkrétních obcí na Severní Moravě jako pomoc pro odstraňování následků povodní. Takže ještě jednou - DĚKUJEME! :o)

PS: KYTARU NECHCI MINIMÁLNĚ PŮL ROKU VIDĚT!!!!!!!!!!!!! (takže 24.7. v Kobylisích...)

Valná hromada


Dědkovi to ale sluší


A ta verbež zase hraje


A ta verbež zase hraje


Pan domácí za bicíma


Pořád to samý


A zase vozíme


Kapelník zkoumá vítěznou bábovku


Vítězná pekařka na koni

12. 07. 2009 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 2887 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka