23. 06. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Program

1. Hudebně divadelní festival kapely CREAMONAPozvánka na první a poslední hudebně divadelní festival kapely CREAMONA pro deti i dospělé, aneb veřejná sbírka na elektrické křeslo pro Báru.

FestivalPomoc pro Barboru Šmídovou

Začátkem roku 2021 postihla paní Barboru v jejích 48 letech mrtvice. Následoval dlouhý umělý spánek. Po probuzení zjistila, že je ochrnutá na celou pravou stranu těla a má poškozené centrum řeči. Následná léčba v Košumberku nepřinesla přílišné zlepšení.

Díky této události bohužel přišla o přítele a podporu rodiny. Zbylo jen pár přátel, kteří se rozhodli uspořádat na její podporu sbírku.

V současné době pobývá paní Šmídová v domově se zvláštním režimem Clementas Mlékovice, který zajišťuje i sociální služby. Následkem onemocnění došlo k trvalému poškození zdraví a její hendikep neumožňuje samostatný pohyb nebo pohyb s jinou pomůckou, než je invalidní vozík. Současně není možné, aby vozík ovládala samostatně a je tak vždy odkázána na pomoc druhé osoby. Pokud by měla k dispozici elektrický vozík, který by mohla samostatně ovládat, zvýšila by se výrazně její samostatnost a tím i psychický stav. Onemocnění paní Šmídové je nezvratné a každá i „maličkost“, ve které může být samostatná, je pro ni velice důležitá.

Její kamarádi i s kapely CREAMONA proto oslovili Nadaci ADRA s žádostí o pomoc a organizují ve dnech 13.-14.5.2022 festival, jehož výtěžek bude použit na zakoupení elektrického vozíku pro paní Barboru.

Koho z vás tento příběh oslovil, můžete svůj dar poslat též bankovním převodem na účet Nadace ADRA č. 57333375/0300, v. s. 270. nebo v době konání festivalu vložit dar do zapečetěné kasičky, která bude dle regulí rozpečetěna a zkontrolována na příslušném MÚ a vybraná částka bude vložena na tento účet.

Nadace ADRA paní Barboru podporuje od března 2022

A co se bude dít, kdo bude vystupovat a kdo jsou naší partneři.

Jak je zřejmé z plakátu festival je pro děti i dospělé. Bude se konat na místě zvaném Dvůr Kobylisy v Praze 8 ul. Klapkova naproti stanici metra C - Kobylisy a to odpoledne v pátek 13.5.2022 a celý den v sobotu 14.5.2022.

Aleš Bílek a jeho divadélko pro děti Vysmáto. Dlouholetý kamarád a bezva človíček.

Loutkářský soubor JISKRA při divadle K. Hackera s pohádkou O pyšné base. Úplně super uskupení lidiček, které opravdu loutkové divadlo baví.

Skvělá hudebnice Petra Rézova. Návštěvníci tržiště Kobylisy jí určitě znají.

Folkové uskupení z jižní Moravy TORZO ŠAGALI.

Trempská, ale i jiná muzika od kapely EXPERIMENT 72. Opět z jižní Moravy a velice dobří kamarádí naší kapely CREAMONA. Bude asi i meruňka a slivovice – mňam.

Kapela Creamona a její hosté.

Po celou dobu festivalu nás budou provázet kreslíři z Trnky Brnky. Kamarádi co kreslí veselé obrázky i na místa, kde by vás to určitě nenapadlo.

Zvuková profesionální produkce. Náš kamarád Zdeněk Altynský.

Gastro a jiné dobroty – Dvůr Kobylisy.

Dodavatel elektrického vozíku PUMA 40 VozíkySkutry.cz – Medical Space s.r.o.

Veřejnou sbírku zajišťuje - Nadace ADRA

Domov s pečovatelskou službou - Clementas Mlékovice, s.r.o.


24. 03. 2022 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 1324 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka