15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Narnia turné 2007

Moravský deníček - den nultýMůj milý Moravský deníčku, Narnie turné právě začíná. V pátek a v sobotu dopoledne se sjíždíme na naši základanu do Šitbořic, kde máme od osmi hodin první vystoupení v rámci Turné. Někteří dorazili na místo činu již v pátek, moje maličkost s Dědkem až v sobotu protože jsme v pátek potřebovali dát dohromady auto. Jak to probíhalo se dozvíte v prvním zápisu v našem deníčku. Cesta ostatních posádek bude průběžně doplněna.


V pátek k večeru někteří z nás vyrazili na místo určení (konkrétně Král Miroslav, Pepa a Čenda). Jejich zážitky budou doplněny během dnešního dne. Botička s Dědkem vyrazili na Sázavu, kde se snažili dát BéXko do lepšího stavu, než bylo. Měnily se brzdové destičky a kotouče a pak ještě spousta dalších nepotřebných drobností, jako třeba nádrž na ostřikování, baterie a tak. Dalo to asi 4 hodiny práce, ale výsledek se přeci jen kupodivu dostavil a autíčko brzdí o něco lépe. Ulehli jsme v jedenáct večer. Budíček byl v půl deváté a o hodinu později jsme najeli na dálnici a hurá do Šitbořic.

Kapelníkova cesta byla strastiplná. Do Kostomlat pro přívěz, pak zpátky do Prahy, naložit aparát a pak po rozklepané Dé Jedničce směrem na Brno. Dorazil v pořádku, stejně jako zbytek kapely a organizačního týmu. Nashledanou zítra.

30. 06. 2007 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 3844 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka