15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Narnia turné 2007

Moravský deníček - den pátýMůj milý Moravský deníčku, Turné už má za sebou svoji polovinu. Pátý den jsme hráli v kempu Mars manželů Hutterových a bylo to opět velmi povedené.


Ovšem noc z úterý na středu stála za to. Kolem jedné hodiny se vzedmul velký vítr a museli jsme narychlo obléci koníky do dek a poprvé v historii sundat během turné náš plzeňský deštníček z povozu, protože hrozilo, že ulítne. Celý následující den byl velmi větrný a protože občas sprchlo rozhodli jsme se, že se do kempu Mars dokoníme pěškobusem. Kris poté zapřáhla a dojela sama s koníkama a povozem. Vítr neustával a všichni měli obavu jak to teda večer bude vypadat s počasím. Naše logistická skupina však nelenila, a postavila nám dokonalý přístřešek. Možná právě proto nepršelo, jenom k ránu, ale za to dost silně :o)

Hrálo se nám opět bezvadně, a všichni posluchači mají náš velký obdiv a také poděkování, protože vydrželi sedět ve velkém větru až do konce naší produkce. Personál opět fungoval na jedničku, takže večer vyzněl všeobecnou spokojeností. Zítra se vracíme na základnu do Šitbořic a večer se těšíme nashledanou v Bošovicích.

05. 07. 2007 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 3892 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka