15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Narnia turné 2007

Moravský deníček - den prvníTak to začalo. Včera večer se Turné stalo skutečností a začala se psát jeho letošní historie. A proto, můj milý Moravský deníčku, do Tebe píšeme tyto řádky.


Včera jsme do Tebe, náš milý Moravský deníčku, psali jak jsme dojeli na Moravu, na naší základnu do Šitbořic. Dneska si povíme něco o tom, co se v Šitbořicích dělo.

S troškou obavy začla v odpoledních hodinách mohutná příprava na večerní vystoupení skupiny Creamona, které bylo vykázáno na periferii Šitbořic zvanou Sokolovna. S mohutným výkřikem kdo se vlka bojí, nesmí na Moravu se náš kapelník ujal funkce šéfa managementu a svými povely a rozkazy uvedl mašinérii Creamony do chodu s tím, že skutečně v osm hodin se začne hrát. Po drobných narážkách naší logistické skupiny (našeho Hjustnu) že vlastně nebude co pít začaly drnčet telefony, faxy, emaily a během chvíle přišlo štěně rasy Gabrinus. V osm hodin to opravdu začalo slovy: Pokud někdo máte žízeň, tak nás tím neobtěžujte, támhle je pípa a do klobouku hoďte dvacku. Bezvadné publikum ze Šitbořic pochopilo wo co gou a krásně se s námi prozpívalo až ke konci sobotního dne.

Děkujeme všem: paní Fukačové z Narnie za balónky, starostovi Šitbořic za morální a materiální podboru, Zdeňkovi Hrouzkovi a jeho personálu za rychlé vyřešení všech komplikovaných problémů, a samozřejmě také vám všem, kteří jste přišli a podpořili Narnie turné. Zítra nashledanou.

01. 07. 2007 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 4742 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka