15. 07. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Narnia turné 2007

Moravský deníček - den šestýMůj milý moravský deníčku, Turné se nám chýlí ke konci. Včera jsme hráli v Bošovicích, ale bohužel opět jinde, než jsme původně měli. Z tvrze nás kvůli svatbě přesunuli na místní sál, ale i tak se nám hrálo dobře.


Ráno jsme celkem spěchali domů, aby si koníčci odpočívali, takže jsme se nakonili už před polednem. Z Marsu se nám nikdy moc nechce, protože se nám tam moc líbí, ale tentokrát jsme museli, protože do Šitbořic to není blízko a večer jsme hráli v bošovicích.

Kapela tedy držela disciplínu, takže jsme vyjeli jen o 3/4 hodiny později než jsme chtěli :o) Cestovala s námi lahvinka chutné vody z Finska a po cestě jsme nakradli z nějakého sadu dva klobouky meruněk. Mezi ubíhající cestou a obsahem lahvinky panovala nepřímá úměra a pod kurdějovským kopcem nás naše kočí vyložila s tím, že to koníkům klouže a že ho musíme vyběhnout pěšky. To se netýkalo kapelníka, který spinkal, ale byl vzbuzen a jako první pronesl: "Zastav, ztratili jsme Mirka!!!". Nakonec šel s námi, dali jsme si Divokej horskej tymián (skutečně jsme šli za vozem). Čenda se prošel až do Šitbořic, ostatní se nakonili.

K večeru jsme nejeli koňmo, ale auty do Bošovic. Hráli jsme v místním sálu, neznělo to špatně, ale návštěva byla velmi podprůměrná. To nám však vůbec nevadilo a zase jsme se pěkně vyřádili a spinkali jak miminka.

09. 07. 2007 | Bota | Komentáře: 0 | přečteno: 3802 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka