23. 06. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Narnia turné 2006

Moravský deníček - den třetíMůj milý moravský deníčku. Den třetí - krizový den, opravdu to bylo náročné udržet kapelu alespoň trochu koncentrovanou.


Ráno jsme se probudili každý na jiném místě, nicméně jsme se našli. Všichni jsme přežili a dopolední hodiny jsme trávili plavbou v místní oceánu. Někteří slabší jedinci v místním bazénku. To že jsme pivošili plzeňskou dvanáctku to není až tak důležité. Důležité je, že se nám podařilo se opět opatrně nakonit a Helenka s Kristinou a dva nejinteligentnější tvorové naší expedice (Grand a Mel) nás neochvějně dopravili do zahradní restaurace Unicampu s.r.o. Nové Mlýny. I přesto, že vypadáme že neumíme do pěti počítat, umíme do desíti a díky této prudké yntelygency za hranicí geniality jsme zjistili, že naše kočí Kristýnka má svátek. Udělali jsme si radost a cestou jsme provedli krátkou oslavu, kde jsme jí obdarovali kofolou a zmrzlinkou. Mimo jiné byla obdarována naším králem Miroslavem působivým trikem s logem "Zákaz rudých psů". Zkrátka oslava se vydařila a úspěšně jsme se v Unicampu vykonili.

Třetí den je vážně krizový, bylo to na všech velmi znát. Hráli jsme jako když pendolínu u Polomi zamrznou všecky CDromy. Než se nám podařilo vzpamatovat tak jsme koukali na svět jak Honza ze Zlámané Lhoty na metro a opravdu jsme nevěděli, na jaké planetě se nacházíme. Umělecká můza se nám vyhýbala jak cikán (Rómský spoluobčan, gypsi, Boeme) úřadu práce. Pomohl až panák skvělého bylinného likéru Jägermeister. Po této injekci pendolínu odmrzly u Polomi CDromy a my hráli jak o život. Společnost mušek, komárů, ovádů a podobné létací a lezoucí havěti nám byla příjemná jak pondělní cesta do práce a opět jsme byli všici dojebaní. Chtěli bychom poděkovat Pavlu a Radimu Sokolářovi coby provozovatelům Unicampu za příjemné pohoštění a hlavně že jsme si mohli zahrát v krásném prostředí zahradní restaurace. Publikum bylo super a poprvé v historii skupiny Creamona jsme hráli a zpívali starou a krásnou písničku Batalion v jejím mateřském francouzském jazyce s nádhernou paní Odisou z Francie a protože známe hudební historii, tak jsme se všichni včetně publika zuli z bot a písničku jsme odzpívali bosky jako Edit Piaf. Po skončení vystoupení se všichni rozprchli hledat brloh. Zda úspěšně se dozvíte v další zprávě.


01
Pohled z hráze na Pálavu...

2
Naše krásné kočí (FanTomáš se vetře všude)

03
Nou cement...

04
Parkujeme u Unicampu

05
Čendu jsme sežrali...

06
Creamona a západ Slunce

07
Západ Slunce bez Creamony

25. 07. 2006 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 4117 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka