29. 05. 2024  Hlavní stránka :: Naše mp3 :: Odkazy :: Seznam rubrik  

Informace
Kapela CREAMONA
Založena 27.května 2003

český renesanční country folk rock

HOME

Praha 8
Czech republic

Email:
ritchiecreamona@google.com
Historie

Pozvánka na oslavu 18 let kapely CREAMONA + 2 x sedmdesátkaVážení kamarádi. Dovolujeme si Vás pozvat na naši oslavu

Plakát oslava narozenin 2021Možná to víte, možná to jen tušíte a možná to vlastně ani nevíte. Toto babí léto oslaví kapela CREAMONA 18 let svého trvání a ke všemu Míra s Čendou už valej do osmdesátek. Proto jsem se jako kapelník a jejich kamarád rozhodl uspořádat oslavu.

Z plakátu je patrné, že to bude na místě, které nase název "Dvůr Kobylisy " je to vlastně tržnice oproti metru C Kobylisy ul. Klapkova Praha 8 a je tam bezva podium, bezva sezení bezva pivko, bezva jídlo a máme tam několik přátel a hlavně tam dost pravidelně hrajeme a vždy je to prima.

Jako první vystoupí loutkářský soubor JISKRA při divadle K. Hackera v Praze s cestovní pohádkou " Jak kašpárek vařil živou vodu aneb o pyšné base. V tomto divadle jsme měli pár pěkných koncertů, vzniky zde i naše loutky a dělali jsme do jedné pohádky muziku. Hned potom vystoupí náš kamarád p. Starý co by kouzelník. POZOR na tuto část programu zveme i rodiče s dětmi a to zcela zdarma - máme děti rádi.

Pak už nastane program jen pro zvané a to předáváním darů, zdravicemi kamarádů, kteří nemouhou a jsou daleko a to přes Watsap a nakonec zahraje ta naše kapela a budou i hosté.

Organizační věci :

1. Všem budu posílat sms, e-mail, zprávu přes watsap nebo Facebook. Pokud se najde někdo na koho zapomenu, ať se mi klidně ozve na e-mail a.andrle@seznam.cz To víte už jsem starší kousek a tak nemohu vše mít v hlavě natož v mobilu.

2. Prosím všechy kdo přijedou ať mi potvrdí účast a počet osob. Ti kdou nemohou, tak prosím sdělte zda máte Watsap. Zkusíme se s vámi při oslavě spojit. Kdo bude chtít na noc ubytování dejte vědět také, zajistím a cenu nějak dořešíme individuálně.

3. Večer už bude chladněji, tak si sebou vemte nějaké spodky - je to totiž venku. Jo a taky stále platí, že bude na podiu náš kloubouček pro nějaký ten pěťák pro štěstí.

Občestvení a papů zajištěno. Každý pozvaný dostane značku a bude mít vše zdarma nebo za mírné ceny.

Tak teď už jen počasí a abychom se slezli. Ahoj už se těšíme Saša, Míra a Čenda.


16. 08. 2021 | Saša | Komentáře: 0 | přečteno: 897 | Zavřít článek...

Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.

Partneři kapely


phpRS powered :: layout by filipjirka :: content copyright Botka